Szybka
aplikacja

Poznaj nas

Automatyzujemy i przyspieszamy świat, budując wydajne i innowacyjne rozwiązania technologiczne.
Sprawdź oferty

Nasze wartości

Cenimy wysoką jakość, odpowiedzialność i odwagę w odniesieniu do współpracy o globalnym zasięgu. Stawiamy na rozwój i skuteczność w dążeniu do osiągania wyznaczonych celów.
Partnerstwo
Pasja
Mistrzostwo
Uczciwość
Empatia

Wierzymy, że nasi klienci to więcej niż tylko ludzie, dla których pracujemy - to nasi partnerzy, z którymi budujemy długotrwałe relacje. Dlatego wspieramy ich w sposób otwarty, uczciwy i pełen szacunku. Stosujemy to podejście we wszystkim, co robimy, szczególnie w stosunku do naszych pracowników, którzy są częścią rodziny Ailleron.

Jesteśmy zmotywowani, pełni pasji i naprawdę lubimy to, co robimy. Nieustannie odkrywamy nowe obszary i działamy z pełnym aangażowaniem. Postrzegamy wyzwania jako szanse na rozwój, zarówno dla całej firmy, jak i dla każdego z nas. Jesteśmy dumni, że mamy na pokładzie ludzi z pasją i uwielbiamy wspierać ich zainteresowania.

Naszym celem jest osiągnięcie prawdziwego mistrzostwa. Inwestujemy w nowe technologie i umiejętności, ale przede wszystkim w ludzi, którzy za nimi stoją. Dzięki temu możemy dostarczać naszym klientom produkty i usługi najwyższej jakości, a naszym pracownikom - stymulujące środowisko do ich rozwoju.

Nasza uczciwość, szczerość i otwarta, przejrzysta komunikacja są dla nas powodem do dumy. One sprawiają, że można na nas polegać niezależnie od sytuacji i pozwalają nam sprawnie pokonywać wszelkie przeszkody. Zawsze bierzemy odpowiedzialność za nasze decyzje i działania. Dotrzymujemy słowa i tego samego oczekujemy od innych.

Przejawiamy szczere zainteresowanie perspektywami innych osób. Dlatego do każdej sytuacji podchodzimy z troską i współczuciem, słuchając i doceniając innych. Nasza wrażliwość pozwala nam dostrzegać problemy występujące wokół nas. Nasza fundacja „Możesz na mnie liczyć” powstała, aby nieść pomoc i zwiększać możliwości wszędzie tam, gdzie jest to możliwe.

Chcemy być najlepsi

Specjalizujemy się w dostarczaniu nowoczesnych produktów technologicznych dla największych podmiotów z branży finansowej, telekomunikacyjnej i hotelarskiej.

Pracujemy w oparciu o najnowsze technologie

Wspieramy rozwój

Doskonalenie umiejętności jest naszym priorytetem. Zobacz co robimy, aby iść do przodu!

Indywidualny budżet szkoleniowy

To Ty decydujesz jak wykorzystasz 80 godzin na swój rozwój i podnoszenie kwalifikacji.

Język

Efektywna nauka języka na różnych poziomach, zajęcia prowadzone przez wykwalifikowanych native speakerów. Nie musisz wychodzić - lekcje odbywają w naszym biurze.

Centra kompetencji

Wzajemna wymiana wiedzy jest dla nas ważna. Eksperci prowadzą warsztaty w ramach Agile, .Net, Mobile, Quality, UX/UI.

Akademia Ailleron

Znani trenerzy IT prowadzą cykl szkoleń, pozwalający uzupełniać kompetencje oraz zestawiać różne sposoby myślenia.

Zobacz jak działamy!

Innowacyjne rozwiązania IT to nasza specjalność. Tworzymy cyfrowe rozwiązania dla bankowości, telekomunikacji i hotelarstwa. Jesteśmy dumni, że możemy wspierać firmy z całego świata.

Kontakt

Napisz do nas, a my skontaktujemy się z Tobą w wybrany przez Ciebie sposób.

Marta Śmieszek

People Partner - EB & Recruitment Continuous Improvement

  Ailleron

  Al. Jana Pawła II 43B
  Budynek Podium Park
  31-864 Kraków

  Kraków

  Al. Jana Pawła II 43B
  Budynek Podium Park
  31-864 Kraków

  Warszawa

  ul. Jutrzenki 137
  Oxygen Park, 3 piętro
  02-231 Warszawa

  Rzeszów

  ul. Wrzesława Romańczuka 6, 2 piętro
  35-302 Rzeszów

  Bielsko-Biała

  Nowe Miasto
  ul. Legionów 26/28
  Budynek B, 2 piętro
  43-300 Bielsko-Biała