Staż

w obszarze Java Development

Dołącz do jednego z projektów rozwijającego bankowość mobilną i internetową. Nasze zespoły realizują nowoczesne systemy bankowe dla klientów indywidualnych. Budujemy rozwiązania oparte na najnowszych stackach technologicznych we wszystkich płaszczyznach tj. mobile, www front, backend. Rozwój oprogramowania opieramy na najnowszych narzędziach i procesach CI/CD. Na co dzień pracujemy w metodyce SCRUM, zarówno w mniejszych zespołach 1-3 jak i w skalowalnym SCRUM powyżej 3ch zespołów. Daje to olbrzymie możliwość zdobycia doświadczenia zarówno w obszarze działania pojedynczych zespołów i sposobu w jaki realizują swoje cele jak oraz szerokiego horyzontu dla wielu zespołów.

Lokalizacja

Kraków

Kogo szukamy?

  • studentów II i III roku kierunków matematyka, fizyka lub informatyka
  • ze znajomością podstaw programowania Java, Spring , Spring Boot, Hibernate
  • narzędzi programistycznych IntelliJ, git
  • osób z otwartym podejściem, które chcą się uczyć, rozwijać, podejmować wyzwania, jak i starannie realizować powtarzalne zadania w projekcie
  • mile widziane doświadczenie w CI/CD

Co oferujemy

  • płatny staż (½ etatu–20h tygodniowo) oraz rynkową stawkę z możliwością podjęcia odpłatnych zadań dodatkowych
  • możliwość zdobycia cennej, praktycznej wiedzy (nowe technologie wytwarzania oprogramowania oraz budowania produktów informatycznych)
  • elastyczne godziny pracy z możliwością dostosowania do planu zajęć na uczelni
  • pracę w zgranym zespole ekspertów
  • 6 miesięcy stażu oraz możliwość podjęcia stałej współpracy

Główne zadania stażysty

  • wsparcie przy tworzeniu nowych funkcjonalności
  • udział w procesie wymiany wiedzy wewnątrz zespołu oraz cross-zespołowo
  • tworzenie testów jednostkowych
  • wprowadzanie aktualizacji i poprawa błędów

Co oferujemy?

Nie boimy się ambitnych wyzwań zawodowych przez co nieustannie się rozwijamy. Zobacz za co jeszcze lubimy pracę w Ailleron.

Nie czekaj, dołącz do nas