UI Designer

Dołącz do UX/UI Lab i wspólnie realizujmy projekty pełne wyzwań dla klientów z różnych zakątków Świata. Szukamy osoby, która świetnie czuje się w warstwie wizualnej, dba o jakość, szczegóły i lubi współpracę z klientami.

Lokalizacja

Kraków, Zdalnie

Forma zatrudnienia

UoP/B2B

Jakie zadania czekają na Ciebie?

  • Projektowanie i prowadzenie procesu tworzenia interfejsów graficznych na podstawie makiet dostarczonych przez UX Designera
  • Optymalizacja oraz rozwój interfejsów istniejących produktów
  • Współtworzenie i rozwój style guide’ów i design systemów dla produktów Ailleron oraz klientów
  • Współpraca z klientami, UX designerami, analitykami i programistami zapewniająca efektywne dostarczenie produktu
  • Proponowanie rozwiązań oraz doradzanie klientom poparte argumentami dotyczącymi swoich decyzji projektowych

Czego oczekujemy?

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w projektowaniu produktów cyfrowych
  • Portfolio, które potwierdzi Twoje kompetencje
  • Znajomości narzędzi typu: Figma (główne narzędzie), Sketch
  • Znajomości podstawowych zasad dobrego UX
  • Wrażliwości na potrzeby użytkowników i uwzględnianie ich w projektowanych produktach
  • Dobrej znajomości języka angielskiego

Dodatkowym atutem będzie:

  • Podstawowa znajomość HTML, CSS
  • Umiejętność tworzenia animacji, mikrointerakcji
  • Umiejętność tworzenia i rozwijania design systemów
  • Znajomość standardów accessibility

Co zapewniamy:

  • Możliwość pracy zdalnej, on site lub w modelu hybrydowym
  • Wspaniały, inspirujący zespół, który możesz poznać na etapie rekrutacji
  • Benefity m.in. Multisport, Prywatne ubezpieczenie zdrowotne, Ubezpieczenie na życie

Co oferujemy?

Nie boimy się ambitnych wyzwań zawodowych przez co nieustannie się rozwijamy. Zobacz za co jeszcze lubimy pracę w Ailleron.

Nie czekaj, dołącz do nas