Technical Product Owner

LiveBank to wirtualny oddział banku dostępny w przeglądarce i na urządzeniach mobilnych. LiveBank jest nowoczesną platformą pozwalającą na przeprowadzanie rozmów czat, audio i video z pracownikami banków i innych instytucji. TPO będzie właścicielem obszaru rozwoju technologicznego produktu, w kierunku udostępnienia systemu jako usługi w public cloud (SaaS).

Lokalizacja

Zdalnie

Forma zatrudnienia

UOP/ B2B

Języki

polski, angielski - bardzo dobra znajomość

Zakres obowiązków:

  • Planowanie rozwoju technologicznego produktu z dedykowanym zespołem developerskim, odpowiedzialnym za budowanie, dostarczenie i rozwój modułów backend-owych oraz API systemu działającego w środowisku chmurowym
  • Odpowiedzialność za formułowanie strategii spełniania standardów bezpieczeństwa systemu i przetwarzanych przez niego danych oraz testów nie-funkcjonalnych produktu udostępnianego jako usługa
  • Zapewnianie kompatybilności produktu z wymogami regulacyjnymi specyficznymi dla sektora usług bankowości mobilnej i internetowej
  • Współpraca z innymi product owner-ami i architektami celem realizacji strategii rozwoju produktu oraz dekonstrukcji dużych elementów pracy pomiędzy zespołami
  • Tworzenie i zarządzanie inicjatywami oraz backlogiem produktu w obszarze SaaS; ustalanie priorytetów historyjek użytkownika zgodnie z modelem Agile i najlepszymi praktykami rozwoju technologicznego
  • Praca wraz z architektami oraz zespołami developerskim i PO celem ciągłego skracania time-to-market, automatyzacji testów i release oraz zapewniania wysokiej jakości systemu w wersji produkcyjnej
  • Zapewnienie narzędzi i procesów zapewniania ciągłości działania systemu jako usługi dla klientów

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy jako technical product owner, architekt lub jako product owner z dobrym doświadczeniem technicznym
  • Znajomość technologii cloud-owych
  • Doświadczenie w zakresie udostępniania oprogramowania jako usługi (SaaS)
  • Doświadczenie w elementach integracyjnych wdrożeń systemów; w szczególności w budowaniu API
  • Dobre umiejętności analityczne i formułowania historyjek technicznych i funkcjonalnych w backlogu produktu
  • Znajomość metodyki Agile

Mile widziane:

  • Znajomość aspektów bezpieczeństwa dla systemów dedykowanych dla sektora finansowego.
  • Doświadczenie w pracy programistycznej

Co oferujemy?

Nie boimy się ambitnych wyzwań zawodowych przez co nieustannie się rozwijamy. Zobacz za co jeszcze lubimy pracę w Ailleron.

Nie czekaj, dołącz do nas