Staż

w obszarze Mobile Banking Development

Ailleron specjalizuje się w tworzeniu produktów własnych oraz nowoczesnego oprogramowania dla liderów branży finansowej.​ Obsługujemy banki, firmy leasingowe, fintechy oraz innowacyjne start-upy. Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych specjalistów tworzymy produkty, które napędzają takich światowych gigantów jak mBank, Citi Bank, Standard Chartered i Santander. ​ Na sukces naszych klientów pracuje zespół złożony z ponad 400 specjalistów.​ Nasze rozwiązania oparte są o nowoczesne technologie - chmura, AI – oraz nowoczesne frameworki React i Angular.​ Osiągamy doskonałe rezultaty dzięki połączeniu nowoczesnego stosu technologicznego, działaniem w Scrumie oraz zasadami Management 3.0. ​ Produkty i usługi Ailleron dostępne są już w 30 krajach, korzysta z nich ponad 300 milionów użytkowników.

Lokalizacja

Kraków

Weź udział w innowacyjnych projektach dla sektora finansowego

  • projekty mają na celu tworzenie oraz rozwój nowoczesnych aplikacji bankowości mobilnej dla dużych instytucji finansowych z Polski i z za granicy
  • do tworzenia aplikacji mobilnych wykorzystujemy języki programowania takie jak: Swift, Kotlin, React Native, Java
  • oprogramowanie wytwarzane jest wg. najnowszych standardów jak i procesów Ci/CD
  • projekty realizujemy według najnowszych wzorców projektowych – MVC, MVVM, VIPER – oraz wg. metodyki zwinnej SCRUM –  ściśle współpracujemy z właścicielami biznesowymi (Product Owner)
  • zespoły realizujące projekty są interdyscyplinarne, składają się z ekspertów dziedzinowych i technologicznych

Kogo szukamy?

  • studentów II i III roku kierunków ​matematyka, fizyka lub informatyka​
  • ze znajomością podstaw programowania Kotlin lub Swift​
  • osób z otwartym podejściem, które chcą się uczyć, rozwijać, podejmować wyzwania, jak i starannie realizować powtarzalne zadania w projekcie

Co oferujemy

  • płatny staż ( ½ etatu – 20h tygodniowo) oraz rynkową stawkę z możliwością podjęcia odpłatnych zadań dodatkowych
  • możliwość zdobycia cennej, praktycznej wiedzy (nowe technologie wytwarzania oprogramowania oraz budowania produktów informatycznych)
  • elastyczne godziny pracy z możliwością dostosowania do planu zajęć na uczelni
  • pracę w zgranym zespole ekspertów
  • 6 miesięcy stażu oraz możliwość podjęcia stałej współpracy

Główne zadania stażysty

  • tworzenie testów jednostkowych
  • wsparcie przy tworzeniu nowych funkcjonalności
  • wprowadzanie aktualizacji i poprawa błędów

Co oferujemy?

Nie boimy się ambitnych wyzwań zawodowych przez co nieustannie się rozwijamy. Zobacz za co jeszcze lubimy pracę w Ailleron.

Nie czekaj, dołącz do nas