Staż

Inżynier uczenia maszynowego

Ailleron specjalizuje się w tworzeniu produktów własnych oraz nowoczesnego oprogramowania dla liderów branży finansowej.​ Obsługujemy banki, firmy leasingowe, fintechy oraz innowacyjne start-upy. Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych specjalistów tworzymy produkty, które napędzają takich światowych gigantów jak mBank, Citi Bank, Standard Chartered i Santander. ​Na sukces naszych klientów pracuje zespół złożony z ponad 400 specjalistów.​ Nasze rozwiązania oparte są o nowoczesne technologie - chmura, AI – oraz nowoczesne frameworki React i Angular.​ Osiągamy doskonałe rezultaty dzięki połączeniu nowoczesnego stosu technologicznego, działaniem w Scrumie oraz zasadami Management 3.0. Produkty i usługi Ailleron dostępne są już w 30 krajach, korzysta z nich ponad 300 milionów użytkowników.​

Lokalizacja

Kraków

Weź udział w innowacyjnym projekcie dla sektora finansowego​

  • projekt komercyjny ma na celu stworzenie systemu do przeprowadzania zaawansowanych analiz danych bankowych i jest realizowany we współpracy z dużymi instytucjami finansowymi z Polski i z zagranicy
  • analityka danych bazuje na zaawansowanych modelach uczenia maszynowego przy wsparciu ekspertów domenowych
  • zespół projektowy składa się z ekspertów dziedzinowych z doświadczeniem w sektorze bankowym oraz ekspertów technologicznych z obszaru baz danych, programowania oraz uczenia maszynowego
  • kluczowe technologie: Python, Tensorflow, scikit-learn, grafowe bazy danych​
  • projekt realizowany z użyciem metodyki zwinnej Scrum

Kogo szukamy?

  • studentów II i III roku kierunków ​matematyka, fizyka lub informatyka​
  • ze znajomością podstaw programowania Python​
  • podstawową wiedzą na temat uczenia maszynowego
  • osób z otwartym podejściem, które chcą się uczyć, rozwijać, podejmować wyzwania, jak i starannie realizować powtarzalne zadania w projekcie badawczo -rozwojowym
  • mile widziane doświadczenie w tworzeniu modeli ML

Co oferujemy:

  • płatny staż ( ½ etatu – 20h tygodniowo) oraz rynkową stawkę z możliwością podjęcia odpłatnych zadań dodatkowych
  • możliwość zdobycia cennej, praktycznej wiedzy (nowe technologie wytwarzania oprogramowania oraz budowania produktów informatycznych)
  • elastyczne godziny pracy z możliwością dostosowania do planu zajęć na uczelni
  • pracę w zgranym zespole ekspertów
  • 6 miesięcy stażu oraz możliwość podjęcia stałej współpracy

Główne zadania stażysty

  • przetwarzanie, analiza i eksploracja danych
  • trenowanie i walidacja modeli ML
  • przygotowanie modeli do wdrożenia

Co oferujemy?

Nie boimy się ambitnych wyzwań zawodowych przez co nieustannie się rozwijamy. Zobacz za co jeszcze lubimy pracę w Ailleron.

Nie czekaj, dołącz do nas