Scrum Master (LiveBank)

LiveBank to wirtualny oddział banku dostępny w przeglądarce i na urządzeniach mobilnych. LiveBank jest nowoczesną platformą pozwalającą na przeprowadzanie rozmów czat, audio i video z pracownikami banków i innych instytucji.

Lokalizacja

Kraków, Rzeszów

Forma zatrudnienia

UOP/ B2B

Języki

polski, angielski

Zakres obowiązków

  • Wsparcie kilku zespołów agile w zakresie usprawnienia pracy i komunikacji oraz identyfikacji marnotrawstw.
  • Organizowanie pracy zwinnego zespołu rozproszonego stosując się do teorii, reguł i praktyk Agile (m.in. Scrum),
  • Ciągłe dopasowywania trybu pracy zespołu do bieżących potrzeb,
  • Dbanie o efektywne wykorzystanie narzędzi: zarządzanie backlogiem, budowanie MVP,
  • Współpraca z stakeholders (Product Management i Services) celem usprawniania procesów, budowania środowiska wzmacniającego samoorganizację i transparentną komunikację,
  • Koordynowanie realizacją wewnętrznych inicjatyw/projektów,
  • Kształtowanie kultury zwinnego sposobu pracy w Organizacji.

Wymagania:

  • Doświadczenia w prowadzeniu zespołów scrumowych,
  • Umiejętność zarządzania zespołem i motywowania go,
  • Typowe umiejętności PM: zarządzanie ryzykiem, raportowanie, zarządzanie zmianą, prowadzenie i koordynowanie realizacją wewnętrznych inicjatyw/projektów,
  • Znajomość procesów oraz metodyk wytwórczych oprogramowania (SDLC),
  • Umiejętność rozwiązywania konfliktów i przekazywania informacji zwrotnej,
  • Umiejętność analitycznego myślenia, wyciągania trafnych wniosków i podejmowania decyzji,
  • Umiejętność precyzowania celu i pilnowania dobrej współpracy w zespole,
  • Proaktywność i niezależność w działaniu,
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację,
  • Wykształcenie wyższe.

Co oferujemy?

Nie boimy się ambitnych wyzwań zawodowych przez co nieustannie się rozwijamy. Zobacz za co jeszcze lubimy pracę w Ailleron.

Nie czekaj, dołącz do nas