Product Owner

Poszukujemy specjalistów do pracy przy tworzeniu nowoczesnej platformy bankowości internetowej (mobile, www, backoffice). Projekt realizowany w nowoczesnych technologiach, przez kilka zespołów Scrum’owych pracujących równolegle z wykorzystaniem elementów Nexus’a.

Lokalizacja

Kraków, Rzeszów, Warszawa, Zdalnie

Forma zatrudnienia

UOP/ B2B

Języki

polski, angielski - komunikatywna znajomość

Zadania:

  • Współpraca z zespołem analizy biznesowej nad uszczegóławianiem i weryfikowaniem wymagań
  • Uczestnictwo w warsztatach analitycznych z Klientem
  • Współpraca przy tworzeniu dokumentacji analizy biznesowej
  • Dekompozycja dokumentacji analitycznej na user story zespołowe
  • Praca nad backlogiem zespołów produkcyjnych
  • Przekazywanie wiedzy zespołowi realizującemu dany zakres funkcjonalny na etapie realizacji ( Architekt, UX, Testerzy)
  • Walidacja rozwiązania otrzymanego od zespołu Analizy Biznesowej
  • Zarządzanie zmianą dla wymagań
  • Dbanie o jakość dostarczanego materiału analitycznego pod względem merytoryki i formy

Oczekujemy:

  • Min. 2-letniego doświadczenia w pracy jako Product Owner
  • Znajomości notacji UML
  • Znajomości narzędzi typu JiraSharepoint
  • Znajomości Enterprise Architect
  • Rozwiniętych umiejętności analitycznych, doświadczenia w zbieraniu wymagań oraz zarządzaniu zmianą
  • Umiejętności radzenia sobie z przekładaniem wymagań biznesowych na język IT
  • Kreatywnego podejścia do rozwiązywania problemów
  • Umiejętności prezentowania wyników pracy
  • Umiejętności budowania relacji z klientem i wyników pracy
  • Komunikatywności oraz umiejętności pracy w zespole i zaangażowania w powierzone zadania
  • Poczucie odpowiedzialności za wykonywaną pracę
  • Wykształcenia wyższego technicznego (np. informatycznego) i/lub ekonomicznego
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego

Dodatkowo, mile widziane:

  • Szeroka wiedza na temat sektora finansowego/bankowego
  • Szeroka wiedza z zakresu bankowości elektronicznej, w szczególności dla bankowości korporacyjnej
  • Doświadczenie w pracy w środowisku Agile

Co oferujemy?

Nie boimy się ambitnych wyzwań zawodowych przez co nieustannie się rozwijamy. Zobacz za co jeszcze lubimy pracę w Ailleron.

Nie czekaj, dołącz do nas