Szybka
aplikacja

PHP Software Developer

Zespół Challenger – nowoczesna platforma omnichanneling banking wraz z usługami dodatkowymi (VAS). Najnowsza Bankowość indywidualna internetowa i mobilna.

Lokalizacja

Bielsko-Biała, Kraków, Rzeszów, Warszawa, Zdalnie

Forma zatrudnienia

UoP/B2B

Projekt:

Poszukujemy osoby, która będzie uczestniczyć w rozwoju bardzo nowoczesnego technologicznie projektu w sektorze bankowym. Sam projekt skupia się na budowie innowacyjnej Platformy Bankowości Internetowej. Jest to nowoczesne, wielomodułowe rozwiązanie z dużą ilości integracji pomiędzy systemami bankowymi. System jest budowany od „green field” co daje miejsce na kreatywność, pomysłowość.

Projekt daje dużą szansę rozwoju w bardzo ciekawym, nowoczesnym projekcie prowadzonym w zwinnych metodykach oraz najnowszych technologiach frontend i backend. Praca w środowisku SCRUM.

Opis stanowiska:

  • Pomoc naszemu klientowi w rozbudowie głównego systemu bankowości internetowej poprzez dodawanie nowych funkcjonalności do istniejących modułów, a także budowanie nowych
  • Aktywne projektowanie (na poziomie technicznym) i wdrażanie funkcjonalności backend (nowe funkcjonalności, refaktoryzacja) z wykorzystaniem innowacyjnych technik.
  • Praca z repozytorium kodu, narzędziami do analizy statycznej, ciągłej integracji i ciągłego dostarczania.
  • Zapewnianie jakości oprogramowania poprzez wdrażanie dobrych praktyk wytwarzania oprogramowania, w tym dobrego projektowania, refaktoryzacji, automatyzacji testów
    i współpracy z Inżynierami Testów.
  • Proaktywne podejście do proponowanych rozwiązań zgodnie z trendami rynkowymi

Wymagania:

  • Minimum 4 lata komercyjnego doświadczenia w programowaniu PHP
  • Praktyczna znajomość PHP i co najmniej jednego frameworka (np. Zend, Symfony)
  • Znajomość wzorców projektowych (fabryka, adapter, łańcuch odpowiedzialności itp.)
  • Zrozumienie programowania opartego na testach (TDD)
  • Praktyczne zrozumienie interfejsów API RESTful
  • Pewne doświadczenie z narzędziami CI/CD

Co oferujemy?

Nie boimy się ambitnych wyzwań zawodowych przez co nieustannie się rozwijamy. Zobacz za co jeszcze lubimy pracę w Ailleron.

Nie czekaj, dołącz do nas