.Net + Javascript Software Engineer

Naszymi Klientami są wiodące firmy w sektorze leasingowym w Polsce. Dedykowany zespół utrzymuje i rozwija z użyciem elementów metodyk zwinnych produkt LeaseTech Customer Platform w obszarze obsługi klienta firm leasingowych. Więcej informacji na ten temat możesz znaleźć tu: https://fintech.ailleron.com/leasetech/pl/leasetech-customer-platform/ 😊

Lokalizacja

Bielsko-Biała, Kraków, Rzeszów, Warszawa, Zdalnie

Forma zatrudnienia

UoP/B2B

Opis stanowiska:

  • Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za projektowanie oraz implementację funkcjonalności zgodnie z dobrymi praktykami tworzenia kodu.

Wymagania:

  • Minimum 1 rok doświadczenia w technologiach Microsoft .Net MVC (WEB)
  • Znajomość C# .NET 4.6+ oraz ASP.NET MVC 5.0 + HTML + jQuery + JavaScipt + CSS + Razor
  • Znajomość rozwiązań ORM, relacyjnych baz danych, XML
  • Umiejętność realizacji unit testów
  • Umiejętność projektowania/programowania obiektowego
  • Umiejętność pracy z Visual Studio, narzędziami kontroli wersji, narzędziami continuous integration, narzędziami zarządzania zadaniami
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość j. angielskiego umożliwiająca rozumienie dokumentacji technicznej

Mile widziane:

  • Znajomość NHibernate, MS SQL Server 2012+, Castle Windsor, WCF
  • Znajomość R#, TeamCity, JIRA, SVN
  • Znajomość RabbitMQ
  • Znajomość agile, SCRUM
  • Znajomość UX, RWD, Less
  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne

Co oferujemy?

Nie boimy się ambitnych wyzwań zawodowych przez co nieustannie się rozwijamy. Zobacz za co jeszcze lubimy pracę w Ailleron.

Nie czekaj, dołącz do nas