.Net AV Software Engineer

Poszukujemy specjalistów do pracy przy rozwoju naszego produktu LiveBank http://livebank24.com. LiveBank to wirtualny oddział banku dostępny w przeglądarce i na urządzeniach mobilnych. LiveBank jest nowoczesną platformą pozwalającą na przeprowadzanie rozmów czat, audio i video z pracownikami banków i innych instytucji.

Lokalizacja

Bielsko-Biała, Kraków, Rzeszów, Warszawa, Zdalnie

Forma zatrudnienia

UOP/ B2B

Języki

polski, angielski - dobra znajomość

Zakres obowiązków:

  • Implementacja nowych funkcjonalności w produkcie oraz rozwój już istniejących
  • Integracje z zewnętrznymi i wewnętrznymi serwisami
  • Współudział w tworzeniu architektury rozwiązania produktowego
  • Prowadzenie analiz technicznych oraz research;ów dla nowych inicjatyw
  • Czynne uczestnictwo w procesie code review
  • Wspieranie Zespołu developerskiego w wymianie wiedzy i umiejętności
  • Udział w inicjatywach i projektach wewnętrznych

Wymagania:

  • Znajomość multimedialnych technologii sieciowych i protokołów transmisji m.in. WebRTC
  • Rozeznanie w tematyce przetwarzania strumieni video oraz audio (w tym znajomość kodeków: VP8, Speex)
  • minimum 2 lata doświadczenia w programowaniu dla platformy .NET
  • znajomość narzędzi: Git, Jira, Teamcity
  • praktyczne wykorzystywanie Continuous Integration
  • umiejętność stosowania tzw. dobrych praktyk w programowaniu obiektowym (S.O.L.I.D.)

Co oferujemy?

Nie boimy się ambitnych wyzwań zawodowych przez co nieustannie się rozwijamy. Zobacz za co jeszcze lubimy pracę w Ailleron.

Nie czekaj, dołącz do nas