MIS Product Owner

LiveBank to wirtualny oddział banku dostępny w przeglądarce i na urządzeniach mobilnych. LiveBank jest nowoczesną platformą pozwalającą na przeprowadzanie rozmów czat, audio i video z pracownikami banków i innych instytucji. MIS PO będzie właścicielem obszaru modułów raportowych produktu w modelu SaaS.

Lokalizacja

Zdalnie

Forma zatrudnienia

UOP/ B2B

Języki

polski, angielski - bardzo dobra znajomość

Główne zadania:

  • Budowanie założeń do systemu raportowego, w tym budowa wskaźników (KPI) dla różnych procesów obsługi w kanałach video, audio, chat
  • Bieżący kontakt z odbiorcami systemu raportowego w celu weryfikacji założeń i doskonalenia produktu
  • Współpraca z zespołem developerów odpowiedzialnych za implementacje opracowanych założeń
  • Analiza wyników raportów pod kątem poprawy i optymalizacji pracy

Oczekujemy:

  • Min. 2 letnie doświadczenie w zakresie raportowania i analizy danych call center
  • Wiedza na temat kluczowych mierników pracy Call Center (KPI) tj. Service Level, AHT, Productivity etc.
  • Umiejętność pracy na dużych ilościach danych
  • Znajomość min. jednego systemu analizy i wizualizacji danych
  • Zdolności analityczne oraz umiejętność wnioskowania
  • Doświadczenie w pracy w metodykach zwinnych

Mile widziane:

  • Doświadczenie jako product owner
  • Podstawy z zakresu baz danych w tym znajomość języka SQL
  • Biegła obsługa MsExcel, w tym języka VBA
  • Znajomość Jira

Co oferujemy?

Nie boimy się ambitnych wyzwań zawodowych przez co nieustannie się rozwijamy. Zobacz za co jeszcze lubimy pracę w Ailleron.

Nie czekaj, dołącz do nas