Java Software Engineer

Poszukujemy doświadczonej osoby, która wesprze rozwój projektu dotyczącego budowy platformy do udzielania kredytów wraz z monitorowaniem ich ryzyka. Platforma będzie oparta na architekturze mikroserwisowej.

Lokalizacja

Bielsko-Biała, Kraków, Rzeszów, Warszawa, Zdalnie

Forma zatrudnienia

UoP/B2B

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie techniczne przy definiowaniu nowych funkcjonalności,
  • Implementacja nowych funkcjonalności

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość Java i JVM,
  • Doświadczenie w realizacji projektów dla branży finansowej mile widziane
  • Doświadczenie z systemami zbudowanymi w oparciu o architekturę mikroserwisową,
  • Znajomość Scrum.

Stos technologiczny back-endu:

  • Java 13
  • Spring Framework, Spring Boot, Spring Cloud
  • Swagger
  • Groovy
  • Spock Framework
  • Hibernate, MyBatis
  • OpenFeign
  • Gradle, Maven
  • Js
  • NPM
  • Webpack
  • Docker
  • OpenShift
  • Oracle database
  • RabbitMQ
  • Nginx

Wybrane narzędzia developerskie:

  • IntelliJ
  • Git
  • Gitlab
  • Jenkins
  • Artifactory

Co oferujemy?

Nie boimy się ambitnych wyzwań zawodowych przez co nieustannie się rozwijamy. Zobacz za co jeszcze lubimy pracę w Ailleron.

Nie czekaj, dołącz do nas