iOS Software Engineer

Poszukujemy specjalistów do pracy przy rozwoju naszego produktu LiveBank -wirtualny oddział banku dostępny w przeglądarce i na urządzeniach mobilnych http://livebank24.com. LiveBank jest nowoczesną platformą pozwalającą na przeprowadzanie rozmów czat, audio i video z pracownikami banków i innych instytucji. Zapraszamy do nas. Szukamy osób kreatywnych, które swoją wiedzą i umiejętnościami będą wspierały zespół przy budowie i wdrażaniu naszego produktu.

Lokalizacja

Bielsko-Biała, Kraków, Rzeszów, Warszawa, Zdalnie

Forma zatrudnienia

UoP/B2B

Zakres obowiązków:

  • Implementacja nowych funkcjonalności w produkcie oraz rozwój już istniejących
  • Współudział w tworzeniu architektury rozwiązania produktowego
  • Prowadzenie analiz technicznych oraz research’ów dla nowych inicjatyw
  • Czynne uczestnictwo w procesie code review
  • Wspieranie Zespołu developerskiego w wymianie wiedzy i umiejętności
  • Udział w inicjatywach i projektach wewnętrznych

Wymagania:

  • Doświadczenie w programowaniu na iOS
  • Znajomość technologii takich jak:

➢ Swift,

➢ Objective-C

➢ TeamCity

➢ Cocoapods

➢ Dependency Injection (Typhoon)

➢ Storyboards, Xibs

➢ Bash,

➢ XCTest

➢ Git

  • Znajomość Scrum
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra znajomość j. angielskiego
  • Pozytywne nastawienie 😊

Co oferujemy?

Nie boimy się ambitnych wyzwań zawodowych przez co nieustannie się rozwijamy. Zobacz za co jeszcze lubimy pracę w Ailleron.

Nie czekaj, dołącz do nas