Investor Relations Manager

Lokalizacja

Bielsko-Biała, do 100% zdalnie, Kraków, Rzeszów, Warszawa

Forma zatrudnienia

UOP/B2B

Języki:

Angielski- dobra znajomość

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane o profilu ekonomicznym lub prawnym
  • Min. 5 lat doświadczenia korporacyjnego, preferowane w zespole relacji inwestorskich, controlingu, rachunkowości lub biurze zarządu
  • Znajomość regulacji prawnych oraz praktyki rynkowej w zakresie wypełniania obowiązków informacyjnych przez spółki publiczne
  • Znajomość narzędzi IR, PR, zasad rachunkowości i analizy finansowej
  • Wysokie zdolności analitycznego myślenia
  • Samodzielność, dokładność i bardzo dobra organizacja pracy
  • Wysoka etyka pracy
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office

Obowiązki:

  • Realizacja obowiązków informacyjnych spółki publicznej związanych z funkcjonowaniem spółki na giełdzie, w tym obsługa systemu ESPI, EBI
  • Identyfikacja i klasyfikacja zdarzeń korporacyjnych w Grupie pod kątem obowiązków informacyjnych;
  • Przygotowywanie i publikacja raportów bieżących i okresowych
  • Przygotowywanie materiałów informacyjnych dla inwestorów i instytucji rynku finansowego
  • Udzielanie informacji analitykom finansowym, przedstawicielom inwestorów, akcjonariuszom na temat operacyjnej i finansowej sytuacji Spółki i Grupy Ailleron
  • Aktualizacja strony internetowej w obszarze relacji inwestorskich
  • Przygotowywanie konferencji prasowych dla inwestorów i dziennikarzy
  • Współpraca z kancelarią prawną i agencją IR

Co oferujemy?

Nie boimy się ambitnych wyzwań zawodowych przez co nieustannie się rozwijamy. Zobacz za co jeszcze lubimy pracę w Ailleron.

Nie czekaj, dołącz do nas