DevOps Engineer

Bankowość mobilna i internetowa.

Lokalizacja

Bielsko-Biała, Kraków, Rzeszów, Warszawa, Zdalnie

Forma zatrudnienia

UoP/B2B

Obowiązki:

Poszukujemy doświadczonej osoby, która będzie odpowiedzialna za tworzenie i wsparcie procesów CI/CD w projektach bankowości mobilnej i internetowej. Dodatkowo kandydat będzie miał możliwość brania udziału w planowaniu i tworzeniu nowych produktów dla branży Fintech.

Wymagania:

  • Co najmniej 3 letnie doświadczenie w pracy związanej z procesami CI/CD
  • Bardzo dobra znajomość Docker
  • Doświadczenie w budowaniu i utrzymywaniu procesów CI/CD z wykorzystaniem Jenkins
  • Kubernetes / OpenShift – bardzo dobra znajomość (architektura, budowanie infrastruktury, utrzymanie)
  • Doświadczenie w pracy z rozwiązaniami Oracle – znajomość baz danych Oracle, konteneryzacji, partycjonowania
  • Znajomość magazynu sekretów Vault
  • Dobra znajomość RabbitMQ
  • Umiejętność konfigurowania narzędzi Apache/Confluent Kafka
  • Biegłość w obsłudze i konfiguracji GIT
  • Znajomość Artifactory,
  • Doświadczenie z systemami zbudowanymi w oparciu o architekturę mikroserwisową,
  • Znajomość Scrum.

Co oferujemy?

Nie boimy się ambitnych wyzwań zawodowych przez co nieustannie się rozwijamy. Zobacz za co jeszcze lubimy pracę w Ailleron.

Nie czekaj, dołącz do nas